Sokak Kedilerine Kullandığınız Mamalar

felix_cat

Burada evdekilere kullanılan manalara tartışılmış ama şuana kadar sokak kedilerine kullandığımız mamalar tartışılmamış.Haydi konuşalım.

-friskies

Sokak kedilerine bakmaya ilk naşladığımda nilgisizken friskies kitten kullandım.yediler

-whiskas

Yine nilgisizken bunu kullandım.

-croque
4.5 kg kadar kullandım zararı olmadı.hatta iyiydi diğer ikisine göre

-bonnie
yavru kediciklerde ishal yaptı birdaha almam

-econature
Yediler kitten olandı.aman aman faydası yada zararı olmadı sadece doydular

-Aro
İlk başta yediler daha sonra aç kalıp yememeye başladılar.

-mito
Şuan kullanıyorum tadını seviyorlar ve hepsinden iyiydi

-micho
Tüylere iyi geldi ama tanesi yuvarlak olduğundan yemekte zorlanırlar

-bonacibo
Mito ile birlikte veriyoruz.tüylere çok iyi geldi.tadını seviyorlar kuzulu ve kitten çeşidini kullandım memnunum.

-mystic

Sıradaki mamamız bu daha almadık.gurme yada yetişkin adult seçeneğini alacağım.iöerik olarak en iyisi bu.

-purina one
Öylesine 200 gr aldım yediler

3 CEVAP

Anonymus552223

Yerli mamalardan butcenize uygun olani secin. Ayni icerikte hatta belki de daha kotu olan yabanci mamalara cok para vermeyin. En ucuzdan en pahaliya: enjoy, king, proline, micho, mito, mystic, bonacibo gibi... mitodan da memnunsaniz devam edebilirsiniz

Anonymus552223

Enjoy kullaniyorum yillardir. 1 kac kediye fazladan mystic veriyorum.

felix_cat

Siz sokak kedilerine hangi mamaları kullandınız?