İştahsızlık?

poughkeepsie

Kedim bu ara çok iştahsız. Kuru mama günde 50 gram kadar yerken şimdi 20-30u zor yiyor. Yaş mama koyuyorum önceden vermem için miyavladığı mamayı yemiyor, saatlerce kalıyor ortada. Haşlanmış tavuk verdim, onu bile yemedi. Bu ara ödül maması ile birşeyler öğretmeye çalıştığım için olabilir mi? 10 tane falan veriyodum günde toplam. İştahsızlık dışında bi değişiklik yok enerjisi tuvaleti uyku düzeni vs aynı

5 CEVAP

Linsenpai

Sıcaktan olabilir, bizim bebe de öyle bu aralar

Carathras

Bu aralar benim bile yemem içmem bozuldu onlar ne yapsın :)

BetulP

10 tane ödül maması tok tutuyordur :( Bence ödül mamasını beslenme düzenini etkilemeyecek şekilde verin; çok küçük parçalar halinde, 1 çubuğu bitirmek bir gün için yeterli olur. Ateşi, halsizliği, kusması, ishali ve genel durumunda değişiklik yok ise, kendi beslenme düzenine dönene kadar ödül maması vermeyebilirsiniz ayrıca.. Umarım sağlıklı olur :)

onurtemiz

Onlara da ara sıra oluyor böyle olumsuz durumlar. Yaz aylarında hele 10 kediden 9'u zayıflıyor. Havalar ısınıyor mayışıyor canı istemiyor olabilir. Umarım sağlıksal problemi yoktur. Ekstra harekete zorlayın enerjisine hareketine göz atın hem belki böylece iştahı bir tık açılabilir

poughkeepsie

Teşekkür ederim hepinize :)