Agresif

venniee

Arkadaşlar british cinsi kedim 3 aylık oldu ve aşırı agresif. Mesela kucağıma asla gelmez az önce kucağıma aldım. İnmesin diyede tuttum biraz bıraktığım anda koluma saldırmaya başladı gerçekten sinirlenip ısırdı. İlk kedim napıcamı bilmiyorum ısırdığında fısfısla su sıksam daha çok sinirlenir diye korkuyorum açıkçası. Asla kucağıma gelmez sevdirmez böyle kendi krallığını ilan etti evde 1 aydıe benimle. Maması, suyu kumu aşısı oyunu evde bi tek ben ilgileniyorum. Şu ısırma huyunu etkili geçirecek bir şey var mı?

18 CEVAP

venniee

erkek kızgınlıktan önce daha sağlıklı olmaz mı birde kızgınlıkta koku bırakmasından korkuyorum

venniee

yusufsaygin ya anlamıyorm mesela az önce sinirlendiği için ısırdığı çok belliydi. Ama genelde ya oyun oynayası varsa ısırır elimle oynatmamaya gayret ediyırum ama kucağıma aldığımda elimi ağzına alıyor mesela ısırıyor. Offf :(

venniee

:( hiç gelip sevditmiyo anca uyurken ben seviyorum ondada uyanıyor demekki çok yanlış yapmışım en iyisi hiç umursamamakmış:( öyle yapim bakim hiç umursamayım kendi gelsin yanıma bu seferde benden kaçıyor işte:(