Açık Mama

Fatmakrkmz

Merhabaaa Canlarım :)
******** ın açık mamalarını sipariş edip kullanan var mı ? Son kullanma tarihleri vs nerden bileceğiz. Sorun yaşanır mı ?

3 CEVAP

blue_hpood

bana açık mamalar pek güvenilir gelmiyor, hiç denemedim ama.

gozdeyilmaz

Hiç önermiyorum açıkcası o hataya bir kere düştük mamamız geç geldiği için nd diye sattıkları mamayı kedim yediğinde bir gün boyu aralıklarla kustu belki tarihi geçmişti belki farklı bir mama sattılar bilmiyorum ama açık mamanın tazeliğinden orijinalliğinden emin olmak çok zor bahsettiğiniz sitesi bilemiyorum ama paketli almak en iyisi

freepixel

Büyükşehirlerdeyseniz sirkülasyonun fazla olduğu, devamlı yeni paket açılan büyük petshoplardan alabilirsiniz ama ben bi kere netten getirttim. Aynı mama güya (ki görüntüsü, kokusu vs. aynı ama neyini beğenmedi bilmiyorum), yemedi..