Hangi Mama Sizce

Celikemr

Merhaba arkadaşlar hemen konuya gelmek istiyorum kedim çok seçici bir kedi arkadaşlar Royal canin exiegnt dışında mama yemiyor ama mama içeriği pek hoşuma gitmiyor yeni bir mama almak istiyorum sizce ne almalıyım ayrıca kedim 1 yaşında ve 2.2 kg biraz da kilo alması gerekli öne göre tavsiye verseniz harika olur

3 CEVAP

Kuzucansu44

Ben kedilerime Nd kullanıyorum, deneyebilirsiniz.

felix_cat

Benimkide çok seçici.Felixin yediği 2 mama var.Profine ve mystic.Onun dışında ağzına sürmez

Minikmuezza

Benim kedimde cok secici nedense kaliteli mamalari sevmiyor hep en ucuzlarini yiyor sokak kedilerine verdigim mito yiyor bu aralar onun mamasini purina one ida sokaktakilere veriyorum mecbur jungle yiyor birde :(