Hangi Mama Sizce

Celikemr

Merhaba arkadaşlar hemen konuya gelmek istiyorum kedim çok seçici bir kedi arkadaşlar Royal canin exiegnt dışında mama yemiyor ama mama içeriği pek hoşuma gitmiyor yeni bir mama almak istiyorum sizce ne almalıyım ayrıca kedim 1 yaşında ve 2.2 kg biraz da kilo alması gerekli öne göre tavsiye verseniz harika olur

7 CEVAP

blue_hpood

ben n&d tahılsız bıldırcınlı kullanıyorum. dışkısı biraz yumuşadı ama tüylerine iyi geldi. onun dışında tek bir mamada kalmamanızı öneririm. bir paket birini bir paket birini dönüşümlü kullanmak, ya da her ay birinden kullanmak daha doğru geliyor bana. taste of wild var fakat çok araştırmadığım için bilmiyorum, iyi bir mamaya benziyor. belki onu da deneyebilirsiniz.

blue_hpood

kaliteli olanlardan acana, orijen, N&D denediniz mi?

Carathras

Yemiyor diye birşey yok aslında neler denediniz bugüne kadar bilemiyorum, pahalıdan ucuza içerik olarak güvenle deneyebileceklerinizi sıralayalım siz kendi bütçenize göre olanları seçebilirsiniz.
Acana, Orijen
N&D, Fitmin, True Instinct,
Mystic

Bunları deneyebilirsiniz, saydıklarımın hiçbirinin içerisinde mısır, mısır gluteni, şeker pancarı küspesi vs gibi zararlılar bulunmuyor.

Celikemr

Denemek için orijen almıştım 100 Gr kadar ama burun kıvırdı N&D düşünüyorum kuzulu peki sizin tavsiyeniz nedir

Carathras

Orjieni 100 gr açık mı aldınız?
Kediniz kısırlaştırılmış ise benim önerim kullandığım için N&D Balkabaklı Bıldırcınlı olan paketi.
Bunun yanında Mystic de denemenizi tavsiye ederim.

Carathras

Taste of the wild, Acana ve Orijen ayarında pahalı bir mama bende deneyemedim bunları :D
Belki bir daha ki bayrama hediye niyetine olabilir :)

Celikemr

Herhalde Taste of wild geyik etli alacağım gibi içerik çok iyi görünüyor . Denedikten sonrada görüşlerimi paylaşacağım