En Lezzetli Kısır Kedi Maması

Cansumuezza

Kedim kısır ve çok seçici lezzetli kısır kedi maması arıyorum ND tavuk nar,Nd bildircin,ND geyikli,proplan somonlu ve royal canin kısır kedi mamasini yemedi. Başka önerisi olan varmı

30 CEVAP

minky

MyStic numune isteyebilirsiniz.Ayrıca o güven konusu burada çok konuşuldu.soru filtresine merhaba yardım eder misiniz yazın çıkar.

Cansumuezza

Felixcat Profine neli kullandınız acaba

bademthecatt

Profine kedim seçici olduğu zaman ağzına sürmedi bilginiz olsun :( ama içerik olarak iyi

Cansumuezza

Seçici kediler için olan Royal canin denedik çok sevdi ama kilo aldırıyor Zehra. Kısır olmasını istiyorum ya nedense aklımda soru işareti kalmasin

Aynısını bende soracaktım ama tadına mı baktık derler diye korktum :D teşekkür ederim, kendi sorummuşcasına sahipleniyorum. Ben klicker ve fitmin numune talep ettim bekliyorum

felix_cat

MyStic deneyin işte

GlsmKrpk

1 ay sonra benim oğlanı kısırlaştırcam kısmetse. Şimdiden kısır ama lezzetli mama derdine düştüm. Bizimki sadece Domuz içerikli olan mamalara bayılıyor ND gönül rahatlığıyla kullanıyordum. Kısırlaştırdıktan sonra sevdiği mama bulma derdi başlayacak yine .
Önerileri takipteyim bende :)

felix_cat

Ben kısır olanı kullanmadım.Light Turkey ve İndoor Lamb kullandım.Kısırı yemedi.Derma olanı az az yedi.

https://www.*******.com/profine-light-turkey-hindili-kedi-mamasi-10-kg?gclid=CjwKCAjw_LL2BRAkEiwAv2Y3SQg7_s5tB_0p5Iqis-4ErbQjNNA0mw4on9usi_dC-Gk2XFYTvafUIhoCUh8QAvD_BwE

https://www.*******.com/profine-indoor-kuzulu-yetiskin-kedi-mamasi-10-kg/

Tabi eğer numune alabilirsiniz daha iyi olur.Profinein Instagram ona yazın türkiye hesabına belki verirler

bademthecatt

Cidden kumara döndü :D

ZehraBulutt

O zaman profine hindiliye benim oyum, hem zayıflar biraz onu yerse.

ZehraBulutt

Mineralleri nd'nin kısır mamasından bile düşük bu arada, kısır kedilere uygun bir mama yani, ben de alabilirim hatta şişko oğluma bundan.

Cansumuezza

Bunu konusalim Zehracim

Cansumuezza

Guncell

royal canin denediniz mi? benim kedim 1,5 yaşında çok seçici, ancak yavru geldiğinden beri royal canin kullanıyorum, arada değiştirdim ama diğerlerini çok severek yemedi,tavsiyem 400 gr. lık bir küçük paket alın deneyin derim.Bu arada kedinizin et mi tavuk mu sevdiğini belirlemeniz de gerekli diye düşünüyorum.

Cansumuezza

Evet royal canin kısır denedim yemiyor