En Lezzetli Kısır Kedi Maması

Cansumuezza

Kedim kısır ve çok seçici lezzetli kısır kedi maması arıyorum ND tavuk nar,Nd bildircin,ND geyikli,proplan somonlu ve royal canin kısır kedi mamasini yemedi. Başka önerisi olan varmı

30 CEVAP

bbeyzvv

bence hills lezzetli değil bizimki sevmemişti
lezzetli kuru mamaları genelde içeriği leş olanlar oluyor :(
mystic görünce çıldırmıştı bizimkiler

felix_cat

Zerre kadar almak istemediğiniz mamanın içeriği iyi ve benim kedimin yediğim2 mamadan biri.Kuru mama olarak sadece MyStic ve profine yiyor.Mystğc numune istedik yedi.Normalde aşırı seçici bir kedi.Yerli mama diye bu kadar ön yargı kesinlikle yanlış

bbeyzvv

katılıyorum içeriği doğruysa çoğu yabancı mamaya taş çıkartır

Cansumuezza

Arkadaşlar deneyin demesi tabiki kolay ama her seferinde koca paket boşa gidiyor paramda boşuna gidiyor. Yine söylüyorum Mystic guvenmiyorum. Tercih meselesi..Profine ise bakayım ona

Cansumuezza

Ayyy badem :( valla bu iş bir kumara döndü iyce :D

ZehraBulutt

Cansu illa kısırla sınırlama bence, minarelleri ve yağ oranı dengeliyse adult kullanmakta sakınca yok, dişi zaten kedin. Markaların seçici kediler için olan mamalarını denedin mi?

Merzela

Hills deneyebilirsiniz.

Cansumuezza

Nasıl acaba kullanan varmı hills?

Cansumuezza

Mysticte zerre kadar almak istemiyorum ya seçici kedilerin bile sevdiği kısır mama yok mu yani..

bademthecatt

Benim kedim eskiden aşırı seçiciydi şimdi çok değil ama brit care sevdi instinctde sevdi onu kullanmıştın sanırm

Alaracatlover

Benim köpeğimde zerre kadar mama sevmez ama braverye bayılır bu yüzden öneririm :)

Cansumuezza

İnstinct kısır olmayan çeşidini kullandik seviyor brit care normalini bile ağzına surmedi :(

Zukoo

Fitmin deneyebilirsiniz

felix_cat

Dediğim gibi benimkide çok seçici.Deneyip yemediği mamalar(kısır);
Proplan,hills,RC,purina,one,advance,nd,brit,BritCare,fitmin,bravery,instinct,matisse aklıanıza daha ne gelirse.bir tek profine yedi.birdw MyStic kısır numune istedim onu yedi.

Cansumuezza

Umarim onu bari yer