Bu Önemli Bir Soru Değildir

Ares87

Merhaba iki tane kedim var biri 6 aylık olmak üzere biri 2 ay 8 günlük küçük olan aşırı kıskanç büyük kedim ne zaman mama yese su içse hemen o da gidiyor yemeye içmeye büyük olan ne zaman kendini sevdirmeye gelse o da geliyor eşime aşırı düşkün ufaklık eşimi bile benden kıskanıyor sizinde kedileriniz de bu durum var mı bana çok sevimli geliyor ama ileride sorun olur mu hiç bir fikrim yok

3 CEVAP

ZehraBulutt

Evet kıskançlık illaki oluyor, bizde de birini sevince hemen öbürü de geliyor sevdirmeye. Kavga etmiyorlarsa sorun yok.

Gulsahka

bence bir sorun olmaz. henüz küçük zaten büyük ihtimalle büyüyünce daha sakin ve alışmış olacaktır. :)

Ares87

Çok şükür kavga yok kovalamaca ve boğuşma var sadece ve uzun uzun yalamalar :)