Yakalıksız Krem Sürmek ?

Peri_cann

Kedimde birkaç ay önce mantar çıkmıştı. İki doz aşısını da yaptırdık. Geçti gibi gelmişti bana ama aynı yerde tekrar var şimdi. Yakalığı takmadan travazol krem sürsem bir şey olur mu, yakalık taktırmıyor çünkü

2 CEVAP

Esraesngl

Surdugun an yalamak istiyor. Bende başlık kullanmadan suruyorum ama onu oyalamak için deli gibi ugrasiyorum yinede bir iki dil darbesiyle kremi alip götürüyor

Gulsahka

maalesef yalayacaktır. benim ki gözüne sürdüğümde bile oyalamaya kalmadan yatakların altına kaçıyordu anında.