Aşı Zamanı

Yamukparmak

Arkadaşlar 3 hafta önce kedimin ilk karma aşısı yapıldı ve 3 hafta sonra tekrar götürmem gerektiği söylendi ama ben bu süreçte şehir değiştirmek zorunda kaldım ve su an bulunduğum yerde yaptırıcam aşısını. Sorun su ki vet oturduğum yere biraz uzak ve bi kaç günlük ailemde yanımda olmayacağı için arabada yok. Aşısı bi kaç gün gecikse sorun olur mu? Teşekkürler

2 CEVAP

Anonymus552223

Ilk asisi oldugu icin gecikmese daha iyi olur. Cunku ilkinin dahi etkisi gidebilir oyle olunca. Karma asiyi ilerde senede bir yaptiracaksiniz o zaman farketmez. Aslinda 3 hafta bile cok ikisinin arasini 2 hafta tutuyor bizim veteriner

Yamukparmak

Yarın bizi uzun bir yürüyüş bekliyor o zaman :)) teşekkürler @epiglottis