Reflex Mama

EmineEda

Kuzenim Kedisi İçin Reflex Mama Kullaniyor.Kedi de Gayet Sağlıklı Sizce Reflex Mama Benim Sahiplenecegim Kediye Zarar Verirmi?

7 CEVAP

minky

Fiyatı içeriğöini haketmiyor.Tahıl çok zararlı içrtiğe sahip.Sonuçları ileride belirir.Reflexten ucuz mystic çok iyi mamadır

Anonymus552223

Reflex 5 6 yil kullandim. Bir sure sonra kedimde kepek olusumu baslayinca biraktim. Suan asiri pahali icerigine gore.

Ela999

Zarar vermez ama fiyatını hiç hak etmeyen ve çok kalitesiz bir mama benim size tavsiyem nd tavuklu narlı yada orijen six fish bu iki mama çok kaliteli içerikleri gayet iyi kedilerinde çok severek yediği iki mama illa bunları kullanmanıza gerek yok nd ve orijen markalarının diğer çeşitlerinden de kullanılabilirsiniz iki mamanında fiyatları yüksek ama bence patili dostlarımız için feda olsun

EmineEda

Uygun Fiyatlı Ve İcerigi İyi Olan Bir Mama Biliyorsanız Yazarsanız Memnun Oluruz

EmineEda

Ben Kuzenimin Kedisine Herhangi Bir Zarar Vermediği İçin Tercih Etmek İstemiştim.Kedi 5 Yaşında Ve Herhangi Bir Sağlık Sorunu Yok .Yinede Siz Bana Fiyatını Hak Eden Bir Mama Onerirseniz Sevinirim

Carathras

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama Reflex ile ilgili sorular sorduğunuz için benim önerim Mystic olacaktır.
Yeni bir mama ve yerli bir mama diğer yerli mamalarda rakibi yok içeriği güzel fiyatıda içeriğine gayet uygundur.
İnternet sitelerinden numune isteyebilirsin kargo ücretini ödemek şartıyla, Petlebi'de 15 kg'lık paketleri satılıyor, daha uygun satılan yerler de mevcut.
Başka sitelerde 1,5 kg'lık paketleri var ama pahalıya geliyor.

Tekrar edeyim, bütçenizi belirtirseniz daha faydalı olabiliriz.

felix_cat

MyStic reflexten ucuz ve daha kaliteli