Sokak Kedileri İçin 100-150 Tl Arası Mama Önerir Misiniz?

nalathecat

15 kg olacak şekilde,** Micho ve Enjoy denedim**. Goody önermeyiniz onun dışında farklı önerileriniz varsa bekliyorum, teşekkürler...

11 CEVAP

felix_cat

Micho yada Mito iyi.Onun dışında MyStic var 15 kg 164 tl.Bunlar arasında en iyi MyStic

https://www.************.com/kedi/kedi-mamasi/enjoy-yetiskin-enj-05-15-kg_spp_65621?id=550826006

sekersoytolga

Ben sokaktaki kediler için enjoy kullanıyorum. Şimdiye kadar yememe gibi bi problem olmadi. Haftalık 15 kg lik paketi bitiriyoruz. Fiyat performans olarak tercihim enjoy dan yana sahsen

BetulP

Merhaba, ben sokak hayvanları için Trendline, Proline, Enjoy ve Bonacibo kullanıyorum değiştirerek

Carathras

Henüz denememek ile birlikte araştırırken bulduklarımı aşağıda sıralıyorum;
PawPaw,
Econature,
MyFood,
Luis,
CatPlus,

Ben bunların içerisinden PawPaw siparişi verdim deneyeceğim en uygun fiyatlısı o şuan.

zeynsudd

Bonacibo

Carathras

@zeynsudd Bonacibo'nun hangi paketinin 15 kg'ı 150 TL'nin altında kalıyor, yoksa ben mi cebiri unuttum?
Micho/Mito harici hiçbir paketinin 15 kg'lığı bu para değil 200 TL neredeyse.

elfiktos

Trendline öneririm benim sokakta baktığım pisiler severek tüketiyor

Carathras

Krax'da var yediklerini biliyorum ama benim listeme göre şuan pahalı kalıyor.

Neshe66

Econature,mito enjoy ben mitoyu alıyorum komşularım enjoy veriyor bu hafta veterinerim econature hediye etti onuda severek yiyorlar

AsenaCicek

Honey kedi mamasını da severek tüketiyor pisicikler

nalathecat

Herkese önerileri için çok teşekkür ederim :))