Kedimin Boğazı Şişmiş Sanırım

ArdaKaplan0

Hep uyuyordu normalde kediler uyur ama boğazını ellediğim zaman bir tarafı normal bir tarafı şiş gibi hissettim boğazları şişiyor mu bilmiyorum şiştiyse ne yapmam lazım veterinerler açık mı onu da bilmiyorum bayramdan dolayı yardımcı olur musunuz

5 CEVAP

BetulP

Bayramda açık olan veterinerler var ama mesai saatleri değişmiş olabilir. Boğazı şişse bir enfeksiyon vb. riskine karşı mutlaka götürmelisiniz veterinere

Gulsahka

veterinerleri internetten arayıp sorun mutlaka açık olan vardır. götürün mutlaka.

ArdaKaplan0

Burda açık değilmiş veterinerler babamı aramıştım yazmadan 20 dk önce falan bakmış ama açık değilmiş yapabileceğim bişey yok mu

ArdaKaplan0

Kimse yok mu tavsiye verebilecek

BetulP

buradan verilebilecek en iyi tavsiye veterinere gitmeniz. Yarın sabahtan direkt götürün.