Thelazia Gulosa Tedavisi

sekerfare21

Geçen gün burada bir soruda görünce varlığından haberdar oldum bu saydam kurtçukların ve sanırım kedimde de var. Tobrased damla işe yarar mı?
Varlığından çok da emin olamıyorum fotolarda da çıkmıyor ama ben hep gözünde çapak tarzı bir şey olduğunu düşünuyordum görünce. Yine de benziyor.

4 CEVAP

Cansumuezza

Veterinere gitmeden bunun teshisini koyamazsiniz , ilac yada damla zaten kullanmayın emin olmadan.

Firuzecik

Benim kedimde de 2 kere gözunde jelimsi birşey gördüm ama kurtcuk gibi degildi. Darbeye ya da tahrise bagli oluyormus. Belki oyle birseydir

sekerfare21

Tesekkurler cevaplar icin. Veterinerde sakin durmadigi icin kontrolleri yapilamiyor hic. Asisini zorla yapip geri gidiyoruz.
Veterinerin perdesini falan parcalamis bir kedi. Gorduklerinde ‘canavar geldi.’ diyorlar.

sekerfare21

Darbeye bagli olmasi mantikli geldi. Yavrulariyla baya sert oyun oynuyorlar ve yavrularin tirnaklarini kesmedim hic.