Bebekli Olup Kedi Besleyenler Bakabilir Mi?

Suraemir

Arkadaşlar 1 hafta oldu daha bebişimiz oldu seviyoruz kedimizi de ama acayip ürkek oyun oynatamıyoruz şuanlık kendi oynuyor biz oynatmak isteyince de pek bakmıyor bebekle onu bırakmıyorum asla belli olmaz diye yaklaşmıyor ama yaklaştırmaya çalıştığımızda da ters tavırlar sergiliyor bugün pati attı mesela korktuk nasıl davranalım seviyoruz hergün kötü hissetmesin diye ama sevdirmekte istemiyor

9 CEVAP

sekerfare21

Bebeğiniz bir de kediniz mi var yoksa bebek kediniz mi var yoksa hem bebeğiniz hem de bebek kediniz mi var anlayamadım ben. :D

Cansumuezza

Instagram'da haydarmunci hesabi var 2 kedileri birde bebikleri var bir inceleyin iletisime geçin isterseniz baya faydalı olur

Suraemir

Bebeğim ve kedim var :D

Suraemir

Bebeği yanımda yatırıyorum gece belli olmaz diyerekten

Suraemir

Yok mu hiç?

Suraemir

Güncel

Alaracatlover

Ben kardeşimin çoçuğu ile tanıştırırken mesala salondaysa bebiş kapıyı açık bırakıyorduk(tabi bebeğin yanındayız) kendi gelip izliyordu sonradan yaklaşmak istedi biraz uzak tuta tuta uzaklaştırdık kademeli kademeli şuan kendisi bebeğe pas vermiyor :)

cckzk

My cat from hell (benim belalı kedim) programında Jackson galaxy ilk bebeğin kokusuna alışsın diye bebeğin eşyalarını kediyle beraber bırakıyordu. Böylece birbirlerini tanımalarını sağlıyordu. Bir de instagramda serbetasagiserbetyukarı hesabı da bebeği ve iki kedisi olan birine ait. İletişime geçebilirsiniz...

Anonymus552223

Allah anali babali buyutsun:) gozunuz aydin. Kediyi simdilik rahat birakin bence. Bebegin kokusuna ve varligina alistikca stresi azalir. Suan gergindir o yuzden size de ters yapar. Yani bebekle kedi tanistirmadim ama kedilerin evdeki sandalyeye bile alisma sureci oluyor. Bebegi baska kedi sanip korkmus bile olabilir:)