Kedimin Cinsini Nasıl Anlayabilirim?

Gkhn86

Biliyorum cinsler önmeli değil ama veterinerimiz kesin bir şey söylemediği için merak ediyorum.

10 CEVAP

Kedimiriltisi

Halis mulis tekir bu bence, bal surat

blue_hpood

cins falan bilmem de çok tatlı ya:D

Merzela

Çok tatlı maşallah.
Smokine benzettim ben ♥️

Gkhn86

Bizde tekire benzettik ama biraz kırma gibi..

suleren

İidyl her uzun tüylü kediye chincilla kırması diyorsunuz siz de ama. bu bildiğiniz uzun tüylü tekir:)

Kontesiim

Güzeller güzeli bir tekir :))

Gkhn86

Teşekkür ederim ????

iidyl

bu tarz kedileri tekir/cins kırması sanıyordum ama öğrendim ki uzun tüylü tekirler varmış.. sizin bebiş de büyük ihtimalle onlardan ama yine de chinchilla kırmasına benzediğini söylemekten kendimi alamayacağım :))

iidyl

tüy yapısını istemsizce chinchilla’ya benzetiyorum kulaklardaki tüyü görünce ne yapayım @suleren hanım :))

Bence annesi tekir babası cins yarı tekir bir bal bu:)