Kedim Kısırlaşmamış Olabilir

ArdaKaplan0

Kedimi kısırlaştırdım ve üzerinden uzun zaman geçti ama hala bilirsiniz evde oyuncakları var onlarla şey yapıyor anlamışsınızdır kısır değil mi demek bu yoksa alışkanlık falan mı

8 CEVAP

ZehraBulutt

Kısır olsalar da arada yapıyorlar normal. Erkek kedinin her şeyi meydanda zaten :) Keseler boşsa kısırdır.

blue_hpood

alışkanlıktan ziyade davranış bozukluğu. sanırım geç kısırlaştırılan kedilerde daha sık rastlanıyor bazen de alışkanlık olabiliyor.

ArdaKaplan0

mystic kısırlaştırılmış somonlu mama alcaktım ama kısır değilse kısır mama alamıycağıma göre o yüzden sordum

ZehraBulutt

Alın siz kısır mamayı.

Carathras

Erkek kedilerin çiftleşme isteği bitmiyor, normal bir davranış :)

Carathras

Siz kısırlaştırılmış mamayı alabilirsiniz sakınca olmaz.

ArdaKaplan0

Teşekkürler

bbeyzvv

bizimki kısırlaştıktan sonra 1 yıl kızışmaya devam etti yeni yeni bitti kızışmaları veteriner normal dedi bazı kedilerde karaktere oturmuş bi olaymış bu