Evi Boyuyorduk!!

KediDuhan

Arkadaşlar evi boyuyoruz e hali ile etraf toz toprak oluyor kedimi mümkün olduğu kadar uzak tutuyorum ama onun da canı sıkılıyor tek odada etrafta gezerken tüyleri hep toz oldu ve son 1 gündür hapşırık burun ve göz akıntısı var alerji vs. Olabilir mi bilenler Lütfen cevap yazsın

4 CEVAP

blue_hpood

olabilir. keşke geçici süreliğine başka bir yere aldaydınız. veterinere danışın derim.

poughkeepsie

Kedi temizleme mendillerinden alıp tüylerini sık sık silin ve yakın zamanda veterinere görünün

Oske22

Aynen devam ederse veterinere götürün astım, bronşit olabilir.

Ebrarh

boya kokusu da ağır gelmiş olabilir