Merhaba Arkadaşlar Bu Kedi Hamile Mi?

suleren

Sürekli kapımda miyavlayan bi kedi vardı hatırlarsanız, bir ara kaybolmuştu ancak tekrardan geldi. Evdekiler de sen alıştırdın diyor ancak karşı komşumuz kapısının önünde, apartmanının içinde mama vermiş. 2. Kedi diye alacakmış ama kedisiyle pek anlaşamamışlar o da dışarı koymuş, uğraştığını da düşünmüyorum. Bana da birkaç kere denk geldi mama verdim, sonra takip etmil sanırım her geldiğinde mamayla çıkarttım, bağırır bağırır susar diyolar ama açlıktan bağırıyor insan kıyamıyor. Ne yapacağımı şaşırdım:( dışarı çıkarıyorum mamayla beraber ancak dış kapıyı kapayamıyorum kıyıp da. Böyle kapımın önünde duruyor.

10 CEVAP

Merzela

Hamile sanırım

ebraruyanik

Hamile gibi duruyor

Zeke

Hamile gibi duruyor.
Eve alıp 2 ay bakabilecekseniz sonrasında sahiplendirme yapabilecekseniz alın bence. Sesi soluğu çıkmaz kedinin, komşu demişsiniz diye söyledim.
Yoksa da dışarıda güvenli yer hazırlayın kendi başının çaresine baksın, bi içeri bi dışarı olursa adaptasyon sıkıntı oluyor

Carathras

Hamile olma ihtimali var karnı baya şiş çünkü ama hep böyle miydi siz normal halini hatırlıyor musunuz ?
Başka bir problemi de olabilir.

suleren

Hayır baya zayıftı, o yüzden şüphelendim baya bi.

Minikmuezza

Hamile bence

Miyhavponmil

Benim kedim 3. doğumunu yaptı hamile olduğunu veteriner değil ben anladım daha çok hamile gibi ama başka bir sorun yoksa

Zukoo

Bence dışarda başka kedilerin ulaşamayacağı bir yere kutu koyun doğurmak için yer arıyor olabilir. Eğer beğenirse ve ona güvenli gelirse orda doğurur. Sizde yerini bilmiş olursunuz hayvana mama götürürsünüz

suleren

Önceden eve bu kafar girmek istemiyordu, büyük ihtimal hamile olduğu için daha güvenli bir yerde olmak istiyor. Kedi evi almayı düşünüyorum işe yarar mı bilmiyorum tabii:( evdekiler, komşular... Yoruldum vallahi. Merhametli olmamak lazım galiba bu devirde.

suleren

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın bu arada. Kıyamıyorsun, insanlar umursamıyor bir de azar işitiyorsunuz. O sebepten öyle dedim farklı bir anlam çıkmasın:( herkese çok teşekkür ederim cevapları için.