Kedim Fena İshal Yardım??

Veterinere götürdüm bugün patates püresi verin dedi geldik ama 3 gündür böyleyiz artık poposundan damlıyor arkadaşlar ne yapabilirim

3 CEVAP

Gkocg

Enfeksiyon parazit tedavisini verdi mi?

Biz kedimizi sokaktan ishali poposundan damlar halde ve poposu yara haldeyken bulduk. Patates tavuk göğsü haşlayıp yedirin. Patates yerine arada pirinç lapası da olur. Ev yoğurdu varsa azcık ondan da katın.
Reflor şase öneririm mutlaka. Yarım şase sabah yarım akşam şekilde, biz ılık mamasına karıştırıp veriyorduk tek yemiyordu. Bizimki veterinerin dediğine göre aylardır ishal halde sokakta geziyormuş, uzun sürebilir bağırsak kıvrımlarının gelmesi demişti. Reflor şase sayesinde 1 haftada düzelmişti. Maya içeren bi probiyotik

Bir tane iç parazit hapı verdi veteriner ondan sonra düzelemedik hala kötü

Gkocg

Bakteriyel olabilir ya belki de bilemedim. Tekrar bi görüşün ilaç verir mi bilmiyorum. Ama reflor çok etkili aklınızda olsun. Şase olacak kapsül değil dikkat edin alırken