Uygun Ve Kaliteli Malt/Multivitamin Önerisi

iidyl

gimcat çok güzel diyorlar ama bayağı pahalı geldi bana 100gr olanları. önerebileceğiniz daha uygun, güzel bir malt ve multivitamin markası var mıdır acaba?

15 CEVAP

BalliBadem

Sakın vetplus almayın kaç defa söylendi bi baksanız da öyle önerseniz kolza yağı içeriyor

EmineEda

Vets Plus Malt Macununu Önermişlerdi Kedi Besleyen Arkadaşlarım Fiyatı Da Şuan Petlebide Uygun Fiyatta

Neshe66

Trixie malt vitali çat multi vitamin den memnun kaldık kedi sayım çok olduğu için 240 gr. Aldık

Ela999

Tabiki en kalitelisi gimcat ama bütçemize uymuyorsa şu maltlarıda çok kaliteli
Trixie
Dr clauders
Bu ikisini kullanabilirsiniz

bademthecatt

Uygun fiyatlı dr.clauders ve zoovital güzel

bmcat

Kaliteli bir mama kullanıyorsanız multivitamin gibi takviyeler gerekli değil fazladan vitaminin faydası da yok aslında, boşuna masraf gibi geliyor. Malt da yutulan tüylerin sindirimle atılması için çok sık yalanıp tüy kusmuyorsa sürekli kullanmak gerekmez bence ama haftada birkaç kez kullanıyorum yine de çünkü kedim uzun tüylü ve malt kullanmadığım zaman bazen tüy kusuyor. Duruma göre sadece malt kullanmanızı ve marka olarak GimCat öneririm.

Kedimiriltisi

Vetplus benimkinin kakasını cıvıttı.. Sizde de oldu mu öyle

BalliBadem

Arkadaşlar dr clauders ile gimcat aynı para ben dr clauders kullanıyorum ve 85 e aldım ve gimcatten daha kaliteli 2sinide kullandım yoksa bende dr clsuders önerirdim ama uygun fiyatlı arıyor arkadaş

Edaturk

Bio pet active kullanabilirsin maltı ve vitamini 50şer TL fiyatı uygun ve kedim severek yiyor. Veterinerimizden almıştım burda da sordum daha önce kötü bir marka olmadığı konusunda hemfikir olduk bazı arkadaşların yardımıyla. Deneyebilirsin. :)

Bence multivitamin almayin kaliteli mama kullandiktan sonra, kucuk bir odul mamasi olabilir.
Malt olarak gimcat iyidir, dr. claudersi sevmedi benimki. :)

BalliBadem

Commercilwaste, evet Badem de gimcat i daha çok beğenmişti tad olarak ama dr.clauders ide severek yiyor

bademthecatt

Dr.clauders internette çoğu yerde 60tl

elifdizman

BioPetactive'in vitamin tabletini aldım,köpeğim için de almıştım. Veterinerimiz de kedim için kullanabilir güzel bir vitamin dedi bu siteden aldım 150 tableti 35 teydi sanırım. Bence bir şans verin :)

En uygun fiyatlı malt bu trixie'nin şekerli malları da var ama bu çeşidi şekersiz. https://www.*********.com.tr/trixie-peynir-tadinda-kedi-malti-100-gr?gclid=Cj0KCQjwwr32BRD4ARIsAAJNf_1k72-ArN9SQfLt61sREqi9nnx2dIeCQaAUTj4Y5AwzkGMn29QX3mMaAqCkEALw_wcB

BalliBadem

Bademthecat, ben petshopptan 85 e aldım internette ucuz olması normal yinede bozulabilecek şeyleri internetten almam