Felicia Mama

Oske22

Bu mama hakkında ne düşünüyorsunuz? Biliyorum içinde et yok ama olanların da fiyatı çok yüksek. Zaten sürekli evde ettir, yumurtadır, peynirdir veriyorum. Yine de yeterli olmaz mı? İçeriği şöyle kısır somonlu mamasinin;

İÇİNDEKİLER: Hidrolize Somon Proteini (%23), Baldo Pirinç, Bezelye, Somon Yağı (%6), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

6 CEVAP

BalliBadem

Bence içinde et olmayan mamalar içinde 1 numara

mishathecat

2 aydır kullanıyorum tüy dökümü azaldı, iştahla da yiyor negatif bir durumla karşılaşmadım yani tavsiye ederim. Ama mutlaka yaş mama da verin

mishathecat

Ben de felicia hipoalerjenik kısır somonlu kedi maması kullanıyorum gayette memnunum. Haftada 3 kez evde kendi hazırladığım tavuklu yaş mama ve haftada iki kez haşlanmış yumurtayla da destekliyorum. Siz sade kefir de verebilirsiniz

Oske22

Ne zamandır kullaniyorsunuz yani uzun vadede herhangi bir sorun oldu mu?

Linsenpai

Biz üç aydır felicia tavuklu kitten kullanıyoruz gayet memnunuz, proplandan geçtik bu mamaya. Tüy dökülmesi azaldı tadını da seviyor. Ama yaş mamayla desteklemeniz gerek

Oske22

Evet 4 kötü yorum haricinde hiç kötü yorum bulamadım. Ayrıca içeriğinde tatlandırıcı, gdo gibi şeyler içermediği yazıyor ama tuz oranı ne kadar onu bulamıyorum?? Hiçbir mamada da görmedim yazdığını. nerden anlayacağız fazla mi az mi?