Kedinin Kulağı İyileşmiyor?

Sarpcan

Arkadaşlar kedimin kulağında tüy dökülmesi vardı.Özellikle arka kısmında.Veterinere götürdüm .Ilaçlar verildi kullandım.Ama kötüye gidiyor.Yardım edin lütfen.

11 CEVAP

Esraesngl

Ah kuzum ya. Veteriner mi değiştirsen acaba

Elifozdemrrr

Kaşımaması için boyunluk kullanın iyileşmesini önleyebilir ya da geciktirebilir

Sarpcan

Arkadaşlar ne olduğu hakkında fikri olan varmı.Yardımcı olabilir misiniz?

Sarpcan

Arkadaşlar ne olduğu hakkında fikri olan varmı.Yardımcı olabilir misiniz?

Sarpcan

Arkadaşlar ne olduğu hakkında fikri olan varmı.Yardımcı olabilir misiniz?

Sarpcan

Arkadaşlar ne olduğu hakkında fikri olan varmı.Yardımcı olabilir misiniz?

bademthecatt

Mantara benziyor bakmadı mı hekim ne olduğunu söylemeden mi ilaç verdi

Suraemir

Mantar olabilir evet ecosin tableti çok öneriyorlar mantar için

mishathecat

Sadece kulaktaysa (vücuda yayılmadıysa) ve kulağının içinde siyah şeyler varsa kulak uyuzu olabilir. Vücudunda da bu dökümler varsa mantardır. Bir veterinere götürüp muayene ettirmeniz lazım onlar size damla verecekler kullanmanız için (sanırım damla veriyorlardı)

mishathecat

Veterinere götürmüşsünüz okumamışım tam kusura bakmayın. Bence veteriner değiştirin, ya da size kendi veterinerimin numarasını vereyim 7/24 açıklar farklı şehirde de olsanız sorup bilgi edinebilirsiniz

Sarpcan

Çok teşekkür ederim.Ilaç kullanıyorum zaten.Bu gün tekrar veterinere götüreceğim.