Kedim Kustu Yardımcı Olur Musunuz?

Miraysifa

Merhaba. İyi akşamlar. Kedim bugün görselde ki gibi kustu. Kusmugunu hemen kaldırdım aklıma gelmedi resmini çekmek. Görsel temsili. Buna benziyordu kusmuğu. Yanında mama taneleri de vardı. Bu neden olmuş olabilir. Yaklaşık üç aylık kedim. Ha bu arada dün küvete girdi diye sadece patilerini yıkadım ılık suyla sonra kuru peçeteyle kuruladim üşütmüş olabilir mi?

6 CEVAP

iidyl

malt kullanıyor musunuz?

Miraysifa

Hayır malt için küçük dendi

Miraysifa

....

Esraesngl

Mama değişimi mi yaptiniz. Veya hizli yemis olabilir. Kusmasi sürekli tekrarlamadiysa cok endiselenmeyin.

Miraysifa

Bir kere kustu. Mama değiştirmedik.

Miraysifa

Teşekkürler cevaplarınız için.