Reflex Mama

Ebrarh

reflex plus mama nasıl? hiç kedime almadım memnun kalan kalmayan yardımcı olabilir mi

5 CEVAP

bbeyzvv

reflex i genelde kediler sever ama içeriği berbat

hakzombi

Bir arkadaşım kullanıyor kedisi bayıla bayıla yiyormuş ona ve ucuz fiyatına aldanıp almayı düşündüm ama şu an kullandığım matisse ile içerik karşılaştırması yapıp anında vaz geçtim. Öyle içeriklerden iyi anlamasam bile hangisi kaliteli hangisi değil hemen anlaşılıyo.

Austeja

Kalite açısından hiçbir fikrim yok, bir yemciye gittiğimde bana söylediği ilk mama bu olduğu için tamam diyip almıştım fakat kedim asla beğenmedi öyle efsane acıkmadığı sürece yemiyor. Bence alma hem kalitesizmiş ayrıca.

Austeja

Kalite açısından hiçbir fikrim yok, bir yemciye gittiğimde bana söylediği ilk mama bu olduğu için tamam diyip almıştım fakat kedim asla beğenmedi öyle efsane acıkmadığı sürece yemiyor. Bence alma hem kalitesizmiş ayrıca.

Ebrarh

teşekkürler :)