Kedilerimi Sahiplendiremedim Ne Yapacağım?

ayseozder

her yere ilan açtım gelicem diyenler oldu sürekli oyaladılar en son kimse almadı. bana da vakit kaybettirdiler kediler iyice büyüdü şimdi kimse almıyor. anne kedi sürekli yavrularını dövmeye başladı ne yapacağım bilmiyorum. ailem de bir yandan beni sıkıştırıyor hani sahiplendirecektin yeter artık gitsinler diye. bir yandan da kediler evden kaçmaya çalışıyor açık buldukları pencereden balkondan annelerinin peşinden gidiyorlar sürekli yoldan toparlıyorum. 1 aya üniversite sınavım var yüküm iyice arttı sınava da hazırlanamıyorum. kendimi çok baskı altında ve çaresiz hissediyorum ne yapmalıyım anne kedinin sürekli çocuklarına vurmasına da dayanamıyorum????

4 CEVAP

gozdeyilmaz

Hamileyken mi sahiplenmiştiniz anne kediyi?

ayseozder

anne kediyi henüz sahiplenmedim doğuracaktı dışarıda bağırıyordu biz de hava çok soğuktu alıp evde doğurmasına yardımcı olduk anne kedi hala sokak kedisi balkona gelip çocuklarını emzirip gidiyordu şimdi hala gelmeye devam ediyor ama çocuklarını dövüyor. tüm bu sahiplendirme işleri bittikten sonra anne kediyi sahiplenmek istiyorum ama yavruları kimse istemiyor

gozdeyilmaz

yaa çok güzel bir şey yapmışsınız internetten bu süreç biraz daha uzun oluyor olabildiğince yakın çevrenize haber vermenizi öneririm şu an yavrular ne kadarlık

ayseozder

3 ay falan oldu çevremden kimse istemiyor 1 aydır sahiplendirmeye çalışıyorum ama sürekli oyalandım şimdi kalakaldım öyle