Kedim Kakasını Yaparken Miyavlıyor

Jdbzey

Merhabalar 2 aylık yavru kedim kakasını yaparken miyavlıyor kabız olduğunu düşünmüştüm ama kakası yumuşak su gibi de degil ama yumuşak kabız mıdır bilemiyorum miyavlaması ve rahat yapamaması onu gösteriyor ama yumuşak yapmasına anlam veremedim

2 CEVAP

Oske22

Büyük ihtimalle yaparken zorlanıyor. Bende ilk aldığım zaman kedimi cok endiselenmistim. Veteriner prebiyotik verdi bağırsaklarını duzenlemesi için. Artık daha rahat yapıyor kabizlik sorunu da olmuyor. Veterinere gidim derim ama gidemiyorsaniz yaş mama verin şimdilik.

Jdbzey

@Oske22 yorumunuz icin tesekkur ederim bugun veterinere gidiyoruz aşılarını yaptırmaya o zaman bunu soyleyeyim sizi dediginiz gibi verir