Uçaklarda Yönetmelik Mi Değişti?

gozdeyilmaz

Arkadaşlar THY'yi aradığım zaman verilen her zaman ki ölçülerde kedilerin kafes ya da çantalarda taşınabileceğini söylediler bizde daha önce kafesle uçmuştuk kabin içerisinde ancak 2,5 ay önce kuzenime yeni yasa geldi soft case çantalarla uçağa alıyoruz demişler net bir bilgisi olan var mı acaba ona göre taşıma çantası sipariş edeceğimde

4 CEVAP

mishathecat

Bilgisi olan varsa bende çok merak ediyorum, ağustosta uçakla bir yere gitmem lazım ona göre astronot çantalardan alırım

gozdeyilmaz

Biz başka şehire taşınacağımız şu an arada aldık. Bir kişinin kedisini kafesle almamışlar çanta olacak demişler ama müşteri hizmetleri ölçü uyduğu sürece fark etmez diyor

Bcanaydn

Ben pegasusla yolculuk yapıyorum şeffaf box çantayla ölçü uysun sorun yok deniliyor hep

gozdeyilmaz

net bir şekilde o çantayı mı istiyorlar peki