********Dan Alışveriş Yapan Varmı

Oske22

Güvenilir mi arkadaşlar indirim var alışveriş yapacağım ama tc vs istiyor. Yapan varsa alışveriş yazarsa çok teşekkür ederim

3 CEVAP

Kedimiriltisi

Cok guvenilir. Hatta bana sokak hayvanları için 15 kg mama bağışında bulunmuşlardı. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Minikmuezza

******** guvenilir kendi magazasi var oradan bikac kez alisveris yapmistim ama internet araciligiyla yapmadim hic

Oske22

Çok teşekkür ediyorum. Güvenle yapıyorum o zman alışverişimi. Bolca sepete yas mama attım hadi bakalım :)))