5 Kediyle Kısır Günü Yapmayı Planlıyorum

ayseozder

doğum yapan sokak kedisinin yavrularını sahiplendiremiyorum. 4 yavru var ve evimizdeler anne kedi balkonumuza gelip yavrularını tokatlayıp gidiyor önceden emzirmek için gelirdi. ben 5 kediyle napmalıyım? altın günü yapmayı planlıyorum her gün ver artık şu kedileri diye beni darlayan anne ve babamla birlikte. nasıl fikir? tavsiyesi olan var mı? kediler artık evden annelerinin peşine kaçmaya başladı sokaktan topluyorum araba çarpacak diye korkuyorum gece uyanıyorum kediler tüm sokakta acilen bana akıl vermelisiniz

20 CEVAP

ayseozder

sözleşmeyi kabul ediyorlar mı peki? bir kişi sözleşme yapmadan verme kedileri demişti. bana çok zor geliyor

bbeyzvv

sözleşme kabul eden insan kediye zarar vermez çünkü karşıdaki bilmiyor geçerliliği olmadığını ayrıca şöyle bir geçerlilik var iyi bakılmadığını düşündüğünde gidip alabiliyorsun kedini
kedilerin yanında hediye falan verin belki öyle alan olur

bbeyzvv

benim bombay dediğim tekirim için parayla almak isteyen bile oldu deneyin taktiği benzemese de öyle öyle diyin cğdğfmeğfmeşmf

ayseozder

hahahahahahah baya iyi hepsine bombay yazmaya gidiyorum

ayseozder

tamamdır dediklerinizi dikkate alıcam