5 Kediyle Kısır Günü Yapmayı Planlıyorum

ayseozder

doğum yapan sokak kedisinin yavrularını sahiplendiremiyorum. 4 yavru var ve evimizdeler anne kedi balkonumuza gelip yavrularını tokatlayıp gidiyor önceden emzirmek için gelirdi. ben 5 kediyle napmalıyım? altın günü yapmayı planlıyorum her gün ver artık şu kedileri diye beni darlayan anne ve babamla birlikte. nasıl fikir? tavsiyesi olan var mı? kediler artık evden annelerinin peşine kaçmaya başladı sokaktan topluyorum araba çarpacak diye korkuyorum gece uyanıyorum kediler tüm sokakta acilen bana akıl vermelisiniz

20 CEVAP

ZehraBulutt

Kedilerin şirin fotoğraflarını çekip yüklemeyi deneyin boynuna kurdela falan bağlayıp. Sevimli görünmeleri işe yarıyor genelde.

nilayy24

Arkadaşım petlebide 4 yavruyu 1 saatte sahiplendirmişti. Bence buraya açmalısınız

Anonymus552223

Cins konusunda yalan atmayin bence cunku cins olmadigi anlasilirsa sokaga atacak caniler var bu hayatta. Sahiplendircek insan illaki cikiyor. Ama anne de tekrar yavrular. Kisirlastirin daha yazin bitmesine cok var. Yavrulari tokatliyorsa coktan hamile bile olabilir

ayseozder

@zehrabulutt ayy valla böyle bi tavsiye bekliyodum tekrar deneyeyim yapmadığım şey kalmadı teşekkür ederim bir de böyle bakayım

nilayy24

O sözleşmenin hiçbir geçerliliği olmuyor diye biliyorum takip şartıyla sahiplendirebilirsiniz ara sıra fotoğraflarını isteyerek yani

bbeyzvv

veya tipleri bir cinsi andırıyosa o cins diye yazın ben siyahlara bombay dedim deli gibi yazan oldu fğsğfmsşfmsifmdşf

Kedimiriltisi

Geçen gün ümitsizce çirkim güzeli küçücük bir tekire ilan açtım. Sahiplenildi harika biri tarafından. Ümitsiz olmayın :)

Anonymus552223

Bu arada ilanlariniza baktim, fotografcilik yetenwklerinizi biraz daha konusun bence. Arka plan sade olsun. Kirmizi bir kumas kullanabilirsiniz. Gri hali ustunde gri kedi belli olmuyor. Açılarini iyi ayarlayin tam karsidan biraz alttan cekin falan. 3 4 tane net guzel sirin foto koyun.oynarken sirin sirin bakarken. Oylrce yatip uyurken degik

Linsenpai

İlan açtınız mı?

ayseozder

buraya açmadım çünkü kimse sahiplenmiyor farkındayım. instagramdan ulaşmadığım kimse kalmadı ya sözleşme yapmak istemiyorlar ya da önce kabul edip sonradan caydılar

ZehraBulutt

Rica ederim, mümkün olduğunca kaliteli fotoğraflar çekmeye çalışın, gün ışığında olsun fotoğraflar, doğru açı ve doğru ışıkla çirkinler bile güzel çıkabilir fotoğraflarda :)

ayseozder

sözleşmeyi kabul ediyorlar mı peki? bir kişi sözleşme yapmadan verme kedileri demişti. bana çok zor geliyor

ayseozder

aaa bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim

Anonymus552223

Eger sahiplendiremezseniz de annelerinin arkasindan gitmelerine izin verin, anne onlara hayati ogretiyor. Ölen de olur tabi o risk var

Cansumuezza

Hangi şehirdesiniz? Buraya da açın ben kedimi burdan sahiplendim ve baska kedileri burdan sahiplendirdim. Kediler tek renk bir minder veya koltuj üstünde yukarı ya da kameraya bakmalarini sağlayarak şirin şirin fotoğraflar çekmeye çalışın,kurdela falan takin.benim taktikler boyle :))