Kedim Düştü

Nonamex1

Kedim bir buçuk aylık, merdivenlerden inerken kucağından zıpladı, bende tutayım derken dengesini kaybetti. Bende tutamadım. Merdiven boşluğundan aşağı çarpa çarpa düştü. Aşağı indiğimde hareketin yatıyordu. Ağız çevresinde kan vardı. Ensesinden tutum bahçeye çıkardım. Yavaş ama derin nefes alıyordu. Ayakları ileride kafası geriye doğru. Ön ayaklarını kendine sarılır gibi çekti kafasını da karnına doğru yaklaştırdı.Dışkısını bıraktı. Öyle kaldı. Üşüdüğünü düşündüm. Üzerini örttüm üstünü çeverini kapattım. Bunlar gece 10 civarı oldu nöbetçi veteriner bulamadım.112 yi aradım zabıtaya yönlendirdi. Bir veteriner aradım hareket ettirme dedi. Şimdi sabahı bekliyorum. Sabaha kadar ne olur. Bu veya benzeri bir durumla karşılaşan varmı?

18 CEVAP

nilayy24

Durumundan haberdar eder misiniz?

blue_hpood

başta yaptığınız zaten doğru değil ama bana kalırsa tamamen duyarsızsınız.
lütfen kedinin durumu hakkında bilgilendirin.

blue_hpood

umuyorum toparlar. kimse böyle olsun istemezdi..