Kedim Düştü

Nonamex1

Kedim bir buçuk aylık, merdivenlerden inerken kucağından zıpladı, bende tutayım derken dengesini kaybetti. Bende tutamadım. Merdiven boşluğundan aşağı çarpa çarpa düştü. Aşağı indiğimde hareketin yatıyordu. Ağız çevresinde kan vardı. Ensesinden tutum bahçeye çıkardım. Yavaş ama derin nefes alıyordu. Ayakları ileride kafası geriye doğru. Ön ayaklarını kendine sarılır gibi çekti kafasını da karnına doğru yaklaştırdı.Dışkısını bıraktı. Öyle kaldı. Üşüdüğünü düşündüm. Üzerini örttüm üstünü çeverini kapattım. Bunlar gece 10 civarı oldu nöbetçi veteriner bulamadım.112 yi aradım zabıtaya yönlendirdi. Bir veteriner aradım hareket ettirme dedi. Şimdi sabahı bekliyorum. Sabaha kadar ne olur. Bu veya benzeri bir durumla karşılaşan varmı?

18 CEVAP

LadyAndCat

Bazı ruh hastalarının canı sıkılınca bu siteye gelip işkence edip öldürdükleri hayvanları anlatıyorlar sanırım?!?
Gerçekten başka diyecek şey bulamadım.
Bir “ev kedisi” neden evden çıkarılır??
Neden kucaktan kaç kat aşağı düşürülür?? Allah’ım aklımı koru!!
İnternetten neden nöbetçi veteriner bulup götürmüyorsunuz gerekirse polisi arayın ve polisler veterinere muayenesini açtırsın. Bu küçük bir kedinin ölüm kalım savaşı olabilir.
Umarım kediniz hâlâ yaşıyordur.
Gece 10’dan gecenin saat 2,5’una kadar saatler geçmiş eğer iç kanaması varsa çoktan ölmüştür el kadar şey!!

Anonymus552223

Gerizekaliliginizdan dolayi hayvani oldurmussunuz, bir dr burda ayrintili anlatip bizi üzüyorsunuz. Iyi ki aksam okumamisim bu basligi. Yara bandi yapistirin mi diyecez boyle birseye evde ne yapilabilir ki?

tuanatuti

çok küçük beklenmeden veterinere götürülmesi lazım 7/24 açık veterinerler var iç kanama riski çok yüksek nerede oturuyorsunuz

Zukoo

Lütfen hemen veterinere götürün. İstanbuldaysanız Hospivet evden gelip alıypr hayvanları lütfen götürün nerde oturuyorsunuz

Anonymus552223

Bir kedi 1 merdiven dusse de ikinci merdivenden oyle yuvarlanarak dusmez zaten? Hayvana eziyet ettiniz de burda merdivenden mi dustu diyorsunuz anlamadim ki

nilayy24

Bir buçuk aylık çok küçük. İç kanaması falan olabilir veterinerin görmesi gerekir acilen

Esraesngl

Durumundan bizi haberdar eder misin :(

Ertasfunda

Mehmet bey şaka mi bu?? İstanbuldaysanız vital veteriner kliniğine gıdebılırsınız,,bahcelıevlerde,kendı arabalarıda var acıl durumlarda alıyorlar,çevrmiçisiniz lütfen bızıde haberdar edın

Zukoo

Mesaj atıyorum ama dönüş yok, sanırım başka biri yardımcı oluyor şuan. Yani umarım öyledir.

Nonamex1

Veteriner buldum kedi yaşıyor. Şoka girmiş dedi doktor. Serum verdi. Sıcak Bir ortam hazırladı. Kendine gelmesini bekliyoruz.

Nonamex1

Kedi sokak kendisiydi arefe günü köpeğin elinden kurtardım. Eve getirdim evdekilere kabul ettiremedim. Bahçede 5cm straforla su geçirmez bi kutu yaptım oraya götürecektim. Maalesef bunlar oldu. Tabii bunlar bahane veya mazeret değil. Ben hatamı biliyorum. Herkese teşekkür ederim.

Nonamex1

Kocaeli, Darıca da oturuyorum. Nöbetçi veteriner bulamadım. 112 yi aradım, zabıtayı arayın dediler. Zabıtayı aradım 4447441 numarasını aramamı söylediler. Orasıda açmadı. Zabıtada dedi açmadılarsa o zaman ofiste değiller. Bir Veteriner in numarasını buldum onu aradım o yardımcı oldu sağolsun.

ZehraBulutt

Çağla merdiven boşluğuna düşmüş kedi merdivenlerden yuvarlanmamış. Dediğin gibi kediler hemen toparlar kendini zaten basamaktan yuvarlanmazlar. Kaçıncı kattan düştü aşağı Allah bilir, neyseki hayatta kalabilmiş yavrucak.

tuanatuti

çok küçük beklenmeden veterinere götürülmesi lazım 7/24 açık veterinerler var iç kanama riski çok yüksek nerede oturuyorsunuz

tuanatuti

ayrıca niye bahçeye çıkardınız hava soğuk üşür