Yavru Kedim İçin Golosi Kitten Nasıldır?

omarkai38

3 aylık yavru kedim için araştırdığım ve bütçeme uygun olarak golosi kitteni buldum. kullananlar yada bilgisi olanlar var mı acaba nasıldır? daha ucuz ve kalitesiz mama almak istemiyorum öğrenci olduğum için kaliteli markalara da ulaşamıyorum orta seviye başka marka tavsiyesi olanlarda yazabilir. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

Brit care orta fiyatli ve gayet kaliteli. Mystic daha da uygun o da kaliteli.

Kontesiim

Golosi kullanıyorum kızıma yetişkin için olanlardan somon ve ton balikli olanindan hiç bir sorun yaşamadim gayet memnunum tavsiye ederim

Iroda

Ben de yetiskinler icin olanini kullandim. Hassas kizima iyi gelmedi, oteki kizimda problem olmadi yiyor. Uygun fiyatli orta guzel bir urun