Acil Yardım

Edaturk

Merhaba bayram dolayısıyla kedimi 5-6 günlüğüne yazlığımıza götürmüştüm bu gece yasak kalktıktan sonra evimize döndük ama benim minik oğlum tüm gece boyunca asla susmadı sürekli miyavladı uyumadı uyutmadı sorun ne olabilir? Yardımcı olabilir misiniz

4 CEVAP

nilayy24

Yer değişikliği

Ruyasmom

kediniz kısır değilse kızan olabilir

Zeynepalex

Yerini garipsemiş yada kızgınlığa girmiş olabilir

Edaturk

Kedim kısır kızgınlıkta olduğunu sanmıyorum evini de tanıdı tuvaletine gitti manasını yedi ama bütün gece uyumadı asla sürekli yanımıza gelip miyavladı kafamıza çıktı dikkat çekmeye çalıştı hep :( bir ağrı acı vs bişey yoktur değil mi :(