N&D Konserve Mama?

Ela999

Merhaba ben nd nin tavuklu narlı kuru mamasını kullanıyorum yaş mama olarak da schesir kullanıyorum ama kedim artık hep aynı yaş mamayı yemekten sıkıldı gibi bu yüzden bende kuru mamamızın aynısından almak istedim yaş mamayı çünkü kedim kuru mamasını çok severek yiyor nd tavuklu narlı kitten konserve aldım henüz kullanmadım kedileriniz severek yiyor mu nasıl bir yaş mama?

17 CEVAP

Ayseenur10

Gimcat deneyebilirsiniz

Ugrbrc

Animonda ve nd öneririm animondanın et oranı diğer yaş mamalarından %50 %60 daha üstler de et oranı %5 %10 olan hatta et oranı içeriği göstermeyen yaş mamalari almamaya özen gösterin