N&D Konserve Mama?

Ela999

Merhaba ben nd nin tavuklu narlı kuru mamasını kullanıyorum yaş mama olarak da schesir kullanıyorum ama kedim artık hep aynı yaş mamayı yemekten sıkıldı gibi bu yüzden bende kuru mamamızın aynısından almak istedim yaş mamayı çünkü kedim kuru mamasını çok severek yiyor nd tavuklu narlı kitten konserve aldım henüz kullanmadım kedileriniz severek yiyor mu nasıl bir yaş mama?

17 CEVAP

blue_hpood

sürekli tek yaş mamada kalmamaya çalışın. schesir, N&D, naturea, nutrifeline dönüşümlü kullanabilirsiniz, içime en çok sinenler bunlar.

Ela999

Bende çok kullanmadım ama kedim severek yedi içindeki et oranı vs %58 di bana iyi gibi geldi 4-5 ay kullandım sonra nutri kullandık sonra naturea şuan schesir kullanıyorum ama kedim farklı tatlar denemeyi seviyor

dtaylan03

Ben N&D'nin kuru mamasını kullanıyorum, bir ara yaş mamasını da sürekli olarak kullandım. Kedilerim inanılmaz iştahla yiyorlardı. Ancak şu an fiyatı nedeniyle N&D yaş mama yerine, Schesir ve Nutri yi dönüşümlü veriyorum. İçerik olarak da bu üç marka gayet iyidir.

Cansumuezza

Pek severek yedikleri soylenemez tabii sizinki severse ne güzel.

Raraco

Kendiniz yapabilirsiniz, hem bütçe dostu hem sağlıklı. Ben de aynı kuru mamayı kullanıyorum. Yaş manayı da kendim yapiyorum. Oglum bayılıyor.

Ela999

Şu ana kadar bunları kullandım
Schesir
Nutri
Naturea
Animonda

blue_hpood

animonda pek içime sinmedi, siz bilirsiniz tabii

Ela999

Bu yüzden başka bir yaş mama arayışında yım nd alırım büyük ihtimalle

blue_hpood

N&D olabilir. bir ay birinden bir ay birinden dönüşümlü olur. her birinin bolca farklı tatlarından alırsanız daha güzel olur:)

bademthecatt

Animonda carny olan serisi gayet güzel. N&D tavuklu narlı çeşidini benim kedim sevmişti

velespityesil

Bir de benim kedim parça etli olan mamaları daha çok seviyor. Diğerlerini yerken biraz burun kıvırıyor ve ben de kıyılmış yaş mama verirsem sulandırıp çorba gibi yapıyorum. Sizlerin deneyimleri nasıl bu konuda?

Ela999

Benim kedim için fark etmez yaş mama olsunda????

Merzela

Yaş mamaları kendiniz yapmanızı öneririm.

Ela999

Nasıl yapabilirim??

Carathras

N&D Schesir daha uygun değil mi fiyat olarak ?