Pati Rengi

nilayy24

Kedim 3 aylık oldu beyaz tekir. Patileri lekeli kahverengi siyah gibi karışıktı farkediyorum büyüdükçe pembeleşiyor :) bu normal mi olabilir mi böyle bir şey yoksa bana mı öyle geliyor?

2 CEVAP

sekerfare21

Pati rengi de genetik, benim calico kedimin patilerinin bir kismi siyah bir kismi pembe, hatta burnu ve dudaginin da bir kismi siyah bir kismi pembe. Sarman olam oglununki ise tamamen pembe.

Ares87

Benim oğlanın patilerş pembe kendisi gri kız siyah patileri de siyah değişmedi yani hep aynı