******

Oske22

Bir site daha buldum fiyatları çok uygun suan da indirim var %10 civarında. Güvenilir bi site mi kullanaan var mi? Ayrica sokak hayvanları icin ücretsiz mama gonderiyorlar aldıklarinizin yaninda. Çok hoş. Kullanan varsa yazabilir mi?

2 CEVAP

Ruyasmom

Ben surekli alışveriş yapıyorum ve cok ilgililer,WhatsApp hatlarından hep ulaşabildiğiniz gibi arayarakta kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz. Surekli hediye çeki kazanma ihtimaliniz var ve ilk alışverişinizde de bir indirimleri söz konusu güvenli bir yer gözü kapalı alış veriş yapabilirsiniz

bademthecatt

Ben alışveriş yaptım birkaç kez güvenilir