Kuru Mama Önerisi/ Matisse Kuru Mama

fredda

öncelikle bu sitedeki çoğu kuru mama önerisini okudum fakat kimsenin kesinlikle bu olmalı dediği bir mama yok. ben şu an pro line'in tavuklu yavru kedi mamasını kullanıyorum ve az az ama sık aralıklarla yiyor. yavru olduğu için kabı önünden kaldırmıyorum. belirtmeliyim ki benim hills, acana, orijin tarzında kuru mama alacak bir bütçem yok; royal canin ve pro plan'dan ise uzak duruyorum. elime geçen bilgiler bonacibo ve matisse oldu. bonacibo da türk markası ve ucuz olduğu için pek sıcak bakılmamış. her şeye "aman pro plan alın" yazanlar gelmeden matisse kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim? ve yukarıda belirttiğim markaları dışında kaliteli bir mama markası önerir misiniz?

16 CEVAP

fredda

felicia icin bir bakınacağım. ayrıca dediğiniz gibi pro plan kullanan bir arkadaşımın kedisinin evi tüyden geçilmiyor ama kedisi taranmayı sevmediği için sık sık tarama yapamaması da bir nedeni olabilir. yine de dökülüyor sonuçta.