Süt Tozu

felix_cat

Yetişkin kedilere süt tozu verebilir miyim?

11 CEVAP

bbeyzvv

laktozsuz süt verin bence sütü çok istiyolarsa günde 1 yemek kaşığı yoğurt verebilirsiniz

felix_cat

yoğurt denedimde yemiyorlar.o zaman laktozsuz süt alayım

Zukoo

Benim veterinerim kendi içmek istiyorsa verin dedi. O ne zaman içmeyi bırakırsa o zaman bıraksın dedi bence süt tozu az miktarda verebilirsiniz. Güzel içerikli alırsanız taurin desteği yerine de geçer.

bbeyzvv

neden

felix_cat

sebebi yok.süt içmeyi seviyor.yani biz süt içerken sürekli geliyor.zararlı olduğu için vermiyoruz.aklma süt tozu geldi.maxisol falan var.

felix_cat

birde majo var

felix_cat

yada laktozsuz süt alabilir miyim

felix_cat

dr.natures nasıl?

bbeyzvv

peynir verebilirsiniz o zaman

felix_cat

evet peynirde seviyor.teşekkür ederiz.yediği 4 şey var.süt,peynir,kuru mama(profine,mystic),yaş mama

BalliBadem

Ben Çalı için almıştım biraz Badem ede veririm demiştim ama Çalı yı ishal yapınca 2sinede vermedim yani ishal yapabilir