Kedi Yaşı

Burcu15

Merhabalar bu kediyi henüz yeni sahiplendim 2 yasında olduğunu söylediler ama tam emin değilim bide cinsi nedir.yaşı büyük olduğu için ne kadar surede alışır bize bide mama önerisinde bulunabilir misiniz

6 CEVAP

Siyammm

Fotolarda kedinin rahat olduğunu gördüm bol oyun oynatın ilişkiniz gelişir. Proplan , hills veya Royal canin almayın kötü mamalar hayvan deneyi yapıyorlar!!
Nd , matisse kullanabilirsiniz . Gücünüz yetiyorsa nd daha iyi

felix_cat

mama olarak mystic öneririm.yada fitmin.yaşı bilemyez ama 2-3 vardır heralde

Edaturk

Kulakları kıvrık scottish olduğu kanısındayım.
veteriner kemik yaşından çıkartabiliyor yaşını diye biliyorum veterinere gittiniz mi

Edaturk

Benim kedim de scottish ben proplan kullanıyorum severek yiyor önerebilirim

ND alabiliyosaniz proplana bakmayin bile. Rc ve peoplan almayin.

Burcu15

Henüz çok yeni sahiplendim yarin gidicez veterinere Proplan ve nd iyi die okudum ikisinden birini alicam.çok teşekkür ederim bide alışma sureci nasıl olur acaba