Nd Kuzulu Mamamı Balıklı Mamamı

Zynpkck

Merhaba suan tahsiz kuzulu mama kullaniyorum fakat cesitlilik olsun diye ayrica kedim uzun sure yemi yiyince bi sure sonra yemmeye basliyo acaba kuzuluya devammi etsem baliklimi alsam sagligi acisindan hangisi daha iyi olur bir fikriniz varmi

12 CEVAP

pillikontes

ben kuzu etli yaban mersinli olanını kullanıyordum çeşitlilik olsun diye bıldırcın etli olanını aldım 1 hafta önce, karıştırarak veriyorum çok sevdiler.. Balıklı almadım çünkü N&D nin ürünlerinde hep balık mevcut o yüzden bıldırcın etli yi tercih ettim..

Zynpkck

Benim kızın tavuğa alerjisi var o yüzden bıldırcınlıyı tercih etmiyorum bi ara kullanmıştım falan baya kepek yaptı bende cesitlilik olsun diye balikliyi alacagim sanirim onuda seviyo ama bıkıyo nasıl biseyse

Cansumuezza

Kuzuludan sonra ördekli yer büyük ihtimal ocean serisi çoğu kişinin elinde kaldı ördekli alın derim

pillikontes

ya bizde tavukludan kuzuluya geçmiştik şimdi karar veremediğim için balıklı yerine bıldırcınlı almıştım çünkü kuzuludan sıkıldıklarını farkettim.. O zaman bunun da alerji riski var mıdır :/

Zynpkck

Bilemiyorumki her kedi farklıdır

Zynpkck

Ama bıldırcınlıdan sonra balıklı olanını deneyebilirsiniz

bademthecatt

Onun kedisinde alerji yaptı diye sizinkinde de yapacak değil kediden kediye göre değişir.

Zynpkck

Alacağım yerde ördekli yokki malesef daha önce yemişti balıklı

Cansumuezza

siz bilirsiniz bizimkilerde çok seviyordu ND balıkli ama oceana cevrilince seri beğenmediler

Zynpkck

Ben daha öncede ocean denedimde uzun süre bi mamayı beğenmiyo benimki o yüzden kuzuluya geçmiştim bakalım düşük tahıllı balıklımı alsam kuzulumu Allahım kafam çorba gibi oldu

Faytekin

Balıklı alacaksanız Morina Balıklı alın derim,bütün kediler çıldırıyor test edildi onaylandı kendi kedilerim ve bahçedekiler ile :)

blue_hpood

dönüşümlü kullanabilirsiniz. sabah kuzulu akşamları balıklı:)