İzmir Sineklik

Cansumuezza

İzmir'de kapı pencere sinekliği yapan bir yer arıyorum uygun fiyatlı arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

6 CEVAP

GlsmKrpk

Cansu hanım sizinle aynı konularda yoğunlaşıyoruz bu ara . Yaz geldi malum bende sineklik bakıyorum . Suzionline instagram'ında (püskülsacaklı üye kendi yapmış) portatif sineklik yapımı anlatılıyor. Becerebilirsem bende yapmayı düşünüyorum daha hesaplı.

GlsmKrpk

Evet biraz zahmetli gerekli alet edevat lazım :)
Umarım uygun fiyata bulursunuz

Cansumuezza

Guncel

Cansumuezza

@Glsm onları biliyorum gördüm ama inanın hiç uğraşmak gelmiyor içimden beceremem zaten:Dd

Cansumuezza

Siz yaparsanız tecrübelerinizi bekliyorum

GlsmKrpk

Yapabilirsem mutlaka paylaşacağım :)