Kedim Acayip Acayip Hareketler Yapıyor

iremceku

eskiden de çok yaramazdı ama kısırlaştırılalı 2 ay olucak bu deli oradan oraya sürekli koşturup kavga edermiş gibi sesler çıkarıyo. sürekli ağlamalı miyavlıyo çağırıyorum koşturarak geliyo 10 sn seviyorum kaçıyo tekrar miyav miyav. oyun oynatmak falan faydasız 20 dk oynatsan akşam yine aynı. ne derdi var anlamadım ki ya

2 CEVAP

Zeynepalex

Benimkine de arada geliyorlar, çocuklar evde onları kıskaniyor, kisır sarman tekir :) sırf ilgi çekmek için yapıyor. 3 yaşıycak ama o kadar şimarik ki anlatamam.

iremceku

3ten sonra mı duruluyorlar.. görmeniz lazım bizimkini yani cidden bi derdi var sanarsınız çıldırıyo resmen ahahha