Ben Kedi Sahiplenmek İstiyorum Hangi Irk Kedi Önerirsiniz

SefanurUzun

oyuncu bir arkadas istiyorum hangi ırk sahiplene bilirim

18 CEVAP

Ares87

Cinse gerek yok al sokaktan bir tane ya da ilanlardan kendim deli gibi kedi aradım sokak sokak ilan ilan ama bulamadım :(

fredda

cinsinden önce bakımını düşünmeniz gerek. sokakta bakıma muhtaç olan çok fazla kedi var, bir tanesini alın.

Merzela

Cinsini lütfen önemsemeyin. Okadar cok sahiplenilmek bekleyen yavru kediler varki instagramda face ve birsürü sitelerde. Sokakta da mevcutlar. İçinizde varsa Allah biryerden size ulaştırıcaktır.