Tırnak İzi Nasıl Geçer

ceydacorek

minnak kuzum oyun oynarken biraz haşin davranıyor fotoğraftaki de koltuğa tırmanırken oldu oynarken yapınca hayır diyorum anlıyor ama işim zor gibi bu çizikler iz kalır mı tecrübeli arkadaşlara sormak istedim ve geçmesi için ne sürsem?

9 CEVAP

Ceydayyavuzz

Madecasol dediler,kullandim ben benimkide haşin biraz. Izler azaldi gibi ama tam olarak geçmedi. 1 ay oldu kullanali. Baska onerisi olan varsa benide bilgilendirsin :)

eylemcaliskan

Merhaba. Benim canavarım da her zaman yüzümü hedef alıyor. Derin yaralarım olmasına rağmen scarex jel işe yaramıştı. Ayrıca baktığım hasta kediden mantar bulaştığında da büyük bir iz bırakmıştı. Onun da geçmesine yardımcı oldu. Contractubex’i de öneriyorlar ancak ben faydasını göremedim. Geçmiş olsun, sevgiler

Sudeckmkc

Sarı kantaron yağı iz bırakmıyor acısını da alıyor

kira02

Ben hiçbir şey sürmedim bu güne kadar zamanla geçti iz kalmadı

Senabalar

Fito krem kullanıyorum ben çok iyi geliyor tirmaladiginda sürüyorum hemen yarayi cabucak kapatıyor

sibel_yzc83

benim her tarafım çizik ti iz gidirici krem sürüyorum baya geçiriyor

Fsena

Madecassolü düzenli olarak kullanırsan geçiriyor.birde miniğin tırnaklarını uçlarından kısaltırsanız oda rahat eder sizde :)

Çok yavru kedi büyüttüm inanın artık ellerimdeki izlerden dışarı çıkmaya utanıyordum benim de denediğim bir sürü krem oldu ama faydası olmadı.. Artık kafaya takmaktan vazgeçtim zaten zamanla geçti kendiliğinden..

ceydacorek

Çok teşekkürler hepinize