İdrarda Kan

Arkadaşlar merhaba, yeni üyeyim, dişi kedim 12 gün önce kısırlaştırma ameliyatı oldu. Yaklaşık 5 gündür de İdrarını küçük küçük ve kanlı bir şekilde yapıyor. Gayet hareketli yemesi içmesi iyi, İdrar yaparken herhangi bir ağlama bağırma ses çıkarmıyor ama bu kan olayı canımı sıktı. Veterinere götürdüm hem dikişler hemde bu sorun için ama yüklü bir fatura çıkardı. Bu süreçte malum bende ödeyemeden çıktım. Sizden ricam bu durumda evde yapabileceğim herhangi birşey var mı? Kullanabileceğim ilaç, yemek, beslenme vs,, tavsiyeleriniz ile yardımcı olursanız memnun olurum, maaşımı alır almaz tekrar götüreceğim ama 15 20 gün bu şekilde dayanamaz diye tedirginim. Lütfen yardım edin ????????

17 CEVAP

Ayseenur10

Lütfen başka veterinerlerlede konuşun, kendi aklınıza göre ilaç veremeyin. Şuan zaten idrarını çıkaramadığı için idrar söktürücü niteliğinde ilaçlar kullanmanız sakıncalı çünkü idrar çıkışı olmayacak

Ayseenur10

İstanbul dasınız sanırım illaki taksit yapan yerler vardır