Yavru Kedim Uyutmuyor

ArdaOtaci

2 aylik yavru bi kedim var geceleri uyutmuyo sabah elimizi tırmalıyor ve ısırıyor ise giderken tuvalete fln girdiğimde kapıda miyavliyor aynı şekilde gecede miyavliyip duruyor ne yapmalıyız bu yaramazlık nezaman nasi gecer

4 CEVAP

zeynsudd

Küçüklüğün verdiği enerji. Bol bol oyun oynatın sabahları, gece de yorgunluktan uyur.

fredda

ben benimkiyle sabah bol bol oynuyorum, benim haricimde kendisi de bol bol koşturuyor ve yorgunluğuyla hem gün içinde uyuyor hem de geceleri güzel bir uyku çekiyor. gece 12'den önce uyutmaya bakın kendisini. yoksa avlanma saatleri olduğu için sizi uyutmazlar. bunun haricinde gece kalktığı ve uyandırmaya çalıştığı zaman kalkıp tepki vermeyin. bir süre sonra siz ilgilenmeyince alışacak ve bir köşeye kıvrılıp uyuyacaktır zaten.

kedimelsa

Bişey olmaz çünkü oyun istiyo benimkide 2 aylık çok sakin seninkinin tam zıttı hele oynatinca tüm gece uykuyu çekiyor

ArdaOtaci

Peki odamın kapısını kapatsam bisi olurmu yatarken çünkü hem uyandiriyo hemde odamda petek var o borunun ustunde yürümeye calisip dusuyo